Carmen Electra profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Carmen Electra

Carmen Electra picture

profil Carmen Electra

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Carmen Electra. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Carmen Electra? Kolik váží, kolik měří Carmen Electra? Jaké jsou míry Carmen Electra?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Carmen Electra ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Carmen Electra se narodila 1972-04-20. Měří 163 cm. Váží 49 kg. Míry Carmen Electra (prsa-boky-pas) jsou 92-58-89.

Křestní jméno:Tara
Příjmení:Leigh Patrick
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1972-04-20
Míry:92-58-89
Výška:163 cm
Hmotnost:49 kg
Web stránka:https://carmen-electra.topmodelky.com
Národnost:Americká
Občanství:USA
Stav:rozvedená
Filmy:Dirty Love (Michelle), Getting Played, My Boss's Daughter (Tina), Starsky & Hutch (Staci), Lil' Pimp (hlas); Automotive Showcase (TV seriál) - host; Whacked! - Laura; Rent Control - Audrey; Naked Movie - sama sebe; Sol Goode - Diesel Model; Perfume - Simone; Skousni to! /Get Over It/ - Mistress Moira; The Great White Dope; Scary Movie - Děsnej biják /Scary Movie/ - Drew; Pajama Party (TV seriál) - sama sebe; BattleBots (TV seriál) - reportérka; Sexuální praktiky pozemšťanů /The Mating Habits of the Earthbound Human/ - Jenny Smith; The Late Late Show with Craig Kilborn (TV seriál) - sama sebe; Modern Talking 1998/1999 (video) - sama sebe; Christmas in Malibu (TV); Cheerleaders (video) - Cheerleader; Starstruck - Iona Shirley; Soldier of Fortune, Inc. (TV seriál) - Tanya v epizodě: "Spyder's Web"; Sin City Spectacular (TV seriál); Hyperion Bay (TV seriál) - Sarah Hicks; Baywatch: White Thunder at Glacier Bay (video) - Lani McKensie; Baywatch (TV Series) - Lani McKensie;
Místo narození:Cincinnati, Ohio, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Carmen Electra foto a fotky Carmen Electra.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Carmen Electra biography, profile you can found here


Carmen Electra fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Polyglot

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné...

Knihovník

Knihovník či knihovnice je zaměstnanec knihovny.Knihovníci a khnihovnice obvykle mají na starosti nákup a evidenci knih v knihovně, péči o ně a celkové zabezpečování chodu knihovny. Důležitá je v jejich profesi i administrativa spojená s evidencí knih a dodržování mezinárodních...

Dan Reynolds

Daniel Coulter Reynolds je americký zpěvák hudební skupiny Imagine Dragons, hudební producent a skladatel. Reynolds se narodil do mormonské rodiny v Las Vegas jako sedmé dítě z devíti. Dan měl již od dětství rád hudbu. Naučil se hrát na akustickou kytaru, klavír a na bicí. Po...

Reklama