Carmen Electra profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Naše tipy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Carmen Electra

Carmen Electra fotka

profil Carmen Electra

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Carmen Electra. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Carmen Electra? Kolik váží, kolik měří Carmen Electra? Jaké jsou míry Carmen Electra?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Carmen Electra ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Carmen Electra se narodila 1972-04-20. Měří 163 cm. Váží 49 kg. Míry Carmen Electra (prsa-boky-pas) jsou 92-58-89.

Křestní jméno:Tara
Příjmení:Leigh Patrick
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1972-04-20
Míry:92-58-89
Výška:163 cm
Hmotnost:49 kg
Web stránka:https://carmen-electra.topmodelky.com
Národnost:Americká
Občanství:USA
Stav:rozvedená
Filmy:Dirty Love (Michelle), Getting Played, My Boss's Daughter (Tina), Starsky & Hutch (Staci), Lil' Pimp (hlas); Automotive Showcase (TV seriál) - host; Whacked! - Laura; Rent Control - Audrey; Naked Movie - sama sebe; Sol Goode - Diesel Model; Perfume - Simone; Skousni to! /Get Over It/ - Mistress Moira; The Great White Dope; Scary Movie - Děsnej biják /Scary Movie/ - Drew; Pajama Party (TV seriál) - sama sebe; BattleBots (TV seriál) - reportérka; Sexuální praktiky pozemšťanů /The Mating Habits of the Earthbound Human/ - Jenny Smith; The Late Late Show with Craig Kilborn (TV seriál) - sama sebe; Modern Talking 1998/1999 (video) - sama sebe; Christmas in Malibu (TV); Cheerleaders (video) - Cheerleader; Starstruck - Iona Shirley; Soldier of Fortune, Inc. (TV seriál) - Tanya v epizodě: "Spyder's Web"; Sin City Spectacular (TV seriál); Hyperion Bay (TV seriál) - Sarah Hicks; Baywatch: White Thunder at Glacier Bay (video) - Lani McKensie; Baywatch (TV Series) - Lani McKensie;
Místo narození:Cincinnati, Ohio, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Carmen Electra foto a fotky Carmen Electra.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Carmen Electra biography, profile you can found here


Carmen Electra image

Několik fórů na závěr. Vtip Robot: Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Aleš Háma

Aleš Háma je známý umělec, herec, zpěvák a kytarista. Často vystupuje i jako moderátor nejrůznějších pořadů. Je absolventem konzervatoře v Praze, ještě při studiu vystupoval v divadle. Po pracovním pobytu v USA se podílel na založení hudební skupiny Hamleti, kde stále působí....

Zdeněk Cendra

Zdeněk Cendra je český podnikatel a jeden z nejbohatších mužů v České republice.Zdeněk Cendra vytvořil svůj byznys v oblasti internetového podnikání. Je vlastníkem firmy CDN77.com a několika webhostingových společností. Jeho firmy obsluhují až 10 000 serverů, které zajišťují...

Miles Morales

Miles Morales je fiktivní postavou komiksových příběhů nakladatelství Marvel Comics. Tato postava se poprvé objevila roku 2011 v komixu s názvem Ultimate Fallout #4. Tuto postavu vytvořilo duo Brian Michael Bendis (scenárista) a Sara Pichelli (malířka). Podobenství komixového...

Reklama